Mūsų paslaugos

Mūsų teikiamos automobilių nuomos paslaugos

auto.rusvile.lt konkurencingomis kainomis teikia trumpalaikes ir ilgalaikes automobilių nuomos paslaugas bei papildomos įrangos nuomą, Jūsų kelionės patogumui.

Mūsų įmonės nuomojami automobiliai visuomet  techniškai prižiūrimi, periodiškai valomi, apdrausti privalomuoju civiliniu  bei KASKO draudimais.

Taip pat mūsų įmonė stengiasi išlikti konkurencinga ir pasiūlyti savo klientams kuo žemesnes automobilių nuomos kainas. Norime, jog mūsų klientai visuomet liktų patenkinti tiek nuomos kainomis, tiek aptarnavimu.

Patogus ir greitas automobilio rezervavimas.

Rezervuokite automobilį:
Atvykę į mūsų ofisą;
Paskambinę telefonu;
Arba internetu;
Aiškios ir skaidrios automobilių nuomos sąlygos bei kainos, nėra jokių užslėptų mokesčių.

Visi įmonės automobiliai apdrausti privalomuoju civilinės atsakomybės draudimu bei KASKO draudimu. Visą parą suteikiame nemokamą techninę pagalbą kelyje 24/7. Sugedus automobiliui ar tapus techniškai netvarkingu pakeisime kitu. Suteiksime papildomą įrangą nuomai bei pasirūpinsime žemėlapiais, jog lengviau galėtumėte rasti numatytą savo kelionės tikslą. 

Trumpalaikė automobilių nuoma nuo vienos paros iki kelių mėnesių

Trumpalaikė automobilio nuoma suteikiama ne trumpesniam nei viena para (24 val.) laikotarpiui.
Skubiai prireikė automobilio ir Jūsų biudžetas ribotas? auto.rusvile.lt visuomet pasirengę Jums padėti, mūsų automobilių parke visuomet yra laisvų automobilių trumpalaikei nuomai. Mūsų automobiliai ne tik ekonominės klasės, bet ir talpūs, todėl jie tinkami ne tik važinėtis mieste, bet užmiestyje su šeima. Pagal poreikį suteiksime ir papildomą įrangą (navigaciją (GPS), vaikiškas kėdutes, stogo bagažines...) komfortiškoms Jūsų kelionėms.

Norėdami išsinuomoti automobilį pereikite į automobilių rezervacijos puslapį.

Ilgalaikė automobilių nuoma nuo vieno mėnesio iki kelių metų

Ilgalaikė automobilio nuoma suteikiama ne trumpesniam nei vienam mėnesiui. Ilgalaikei automobilių nuomai suteikiamos išskirtinės kainos bei nuolaidos, kuo ilgesnis nuomos laikotarpis tuo žemesnės nuomos kainos. Mūsų automobiliai ne tik ekonominės klasės, bet ir talpūs, todėl jie tinkami ne tik važinėtis mieste, bet užmiestyje su šeima. Pagal poreikį suteiksime ir papildomą įrangą (navigaciją (GPS), vaikiškas kėdutes, stogo bagažines...) komfortiškoms Jūsų kelionėms.

Norėdami išsinuomoti automobilį pereikite į automobilių rezervacijos puslapį.

Visą nuomos laikotarpį mes pasirūpinsime:

- Automobilio technine būkle, kad automobilis būtų techniškai tvarkingas;
- Automobilių draudimu;
- Technine pagalba kelyje visą parą (24/7);
- Padangų pakeitimu atėjus sezonui (žiemą, vasarą);
- Konsultacijomis telefonu (nenumatytomis aplinkybėmis);

Automobilių nuoma Vilniuje:

AUTO REZERVACIJA

Tel.: +37065971273
Tel.: +37065971274
El.p.: auto@rusvile.lt